Svépomocný web

 

Vítejte na svépomocném webu pro hazardní hráče a jejich rodiny.

Pokud jste se rozhodli přestat hrát, sázet nebo chcete řešit různé komplikace spojené s těmito fenomény, nebo jestliže znáte někoho takového ve svém okolí a rádi byste mu pomohli, jste na správné adrese. Stejně tak, pokud třeba jen přemýšlíte o tom, jestli máte své hraní/sázení ještě pod kontrolou či nikoli.

Na těchto svépomocných stránkách můžete v sekci DISKUZE/PORADNA sami hledat podporu, rady, nebo rovněž sdílet své zkušenosti s dalšími lidmi, kteří se rozhodli s hraním, či sázením zcela přestat, nebo si kladou podobné otázky, jako Vy. Praktické rady a informace zde můžete čerpat rovněž od psychologů a sociálních pracovníků.

Pokud by podpora a informace, které na těchto stránkách sami naleznete, nevedly ke zlepšení Vaší situace, můžete si sjednat osobní schůzku s našimi pracovníky ve specializovaných centrech v BrněOlomouci, Prostějově, Zábřehu, ve ZlíněUh.Hradišti a Kroměříži. Pocházíte-li z jiného regionu ČR a rádi byste využili podobných služeb v místě Vašeho bydliště, hledejte v sekci KAM DÁL.

Stránky i nadále budeme průběžně aktualizovat a doplňovat novými informacemi. Pokud budete mít jakékoliv podněty, přání a připomínky, díky kterým by tyto stránky mohly ještě lépe sloužit svému účelu, napište nám.