Výzkum hodnot a osobnostních charakteristik

V rámci konference "Mládež a hodnoty 2012" v Olomouci, která se koná 18.-19-10-2012 budou výsledky tohoto malého výzkumu prezentovány. Taková odborná prezentace nám pomáhá ve zviditelnění a zároveň rozvíjí diskuzi na téma hazardu.

Kdo by tedy chtěl (z hráčů, sázkařů, bývalých, současných,....), přispět svým vyplněním dotazníku k tomuto výzkumu a tématu a zároveň ho zajímá jaké má hodnoty a jaký je, najde všechny instrukce níže.

Dotazníky jsou tři, jejich vyplnění Vám zabere max. 30 minut a samozřejmě všechny jsou anonymní (vyplňují se jen údaje o pohlaví a věku) a obsahují i jednoduché instrukce, jak je vyplnit. Prezentovat budeme jen získané výsledky. Dva z dotazníků (wordové dokumenty) jsou zaměřeny na hodnotové preference a poslední třetí dotazník NEO (pdf dokument) je zaměřen na osobnostní charakteristiky (pro vyplnění tohoto dotazníku použijte přiložený inventář ve formátu excel).

Data sbíráme do 12.10.2012 a vyplněné dotazníky můžete zasílat na email: ambulance.ol@podaneruce.cz. Samozřejmě výsledky Vašich  dotazníků Vám zašleme na email, ze kterého ho nám pošlete a to do 19.10.2012.

Budeme Vám moc vděční za zapojení do výzkumu a předem děkujeme za Vaší ochotu.

S přáním dobrého tým Ambulance adiktologie v Olomouci.

 Dotazník č. 1

 Dotazník č. 2

 Dotazník č. 3

Inventář k dotazníku č. 3