zakaz vstupu do heren

 • Autor Zpráva
 • jerryx
  Přidáno: 19.1.2018 18:02

  Dobry den mam dotaz zena meho otce ktery uz nezije okrada mou babicku o penize sama je v bankrotu - je jiz mozne a kde pozadat o zakaz vstupu do heren ? pokud ano Jak ? dekuji za odpoved

  add Reagovat
 • Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji
  Anonymní
  Přidáno: 31.1.2018 15:01

  Dobrý den,

  v souvislosti s novým Zákonem o hazardních hrách by mělo být v budoucnu možné využít sebeomezujících opatření. Mezi jinými by se jednalo také o takzvané sebevyloučení z účasti na hazardních hrách. Nicméně výše zmiňované možnosti omezujících opatření jsou navázány na Rejstřík fyzických osob vyloučených z účasti na hazardních hrách, jehož zhotovení je teprve v procesu. S tímto rejstříkem bude možné jak sebevyloučení, tak vyloučení určitých skupin osob, tak jak popisuje zákon, a v rejstříku uvedené osoby tedy nebudou mít k hazardním hrám přístup. V tuto chvíli však rejstřík ještě není připraven k použití, tedy ani Vámi popisovaná situace, není řešitelná tímto způsobem.

  Pokud by pro Vás bylo aktuální si s někým o Vaší situaci promluvit, neváhejte využít pomoci některého z terapeutických center, kde se problematikou gamblingu zabýváme.

  Přeji dostatek sil při řešení Vaší situace.

  S pozdravem

   

  Mgr. Petra Ličková (Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji)

  add Reagovat