Co říkáte na nový zákon o hazardních hrách?

 • Autor Zpráva
 • gambling gambling
  Přidáno: 31.8.2016 14:23

  Od ledna bude možné si na základě nového zákona o hazardních hrách nastavit vlastní omezení týkající se účasti na hazardních hrách. Jde hlavně o:

   

  -          Sebevyloučení z hazardních her formou zápisu do rejstříku (bude vedený Ministerstvem financí) na dobu nejméně jednoho roku,

  -          Sebeomezující opatření – u kurzových sázek nastavení maximální výše sázek za 1 den a za 1 kalendářní měsíc, maximální výše čisté prohry za 1 den a za 1 kalendářní měsíc, u technických a internetových her bude navíc možné nastavit počet přihlášení do uživatelského konta za 1 kalendářní měsíc a dobu přihlášení na uživatelském kontu do jeho automatického odhlášení.

   

  (Úplné znění zákona např. na: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2016-186)

   

  Jaký je váš názor na tato omezení? Využili byste možnosti sebevyloučení z hazardních her formou dobrovolného zápisu do rejstříku? Nebo se vám zdají lepší sebeomezující opatření formou nastavení maximální výše sázek a čisté prohry? Nebo byste navrhli ještě něco jiného? 

  add Reagovat
 • Petr
  Anonymní
  Přidáno: 6.5.2017 15:14

  Super nápad

  Ahoj. Tohle byl nejlepší nápad , ktery mohly vymyslet . Hodně sem sázel na internetu, ale jak to zavedlí tak sem si dal limit přihlášení 1x za měsíc a limt vkladu 100,- 1x za měsíc a je to, Je pravda že to stejně záleží jenom na mě, ale je to pomoc. Už aby platila ta černá listina a jdu du toho.

  add Reagovat