svěření se, pomoc, podpora

 • Autor Zpráva
 • Pomoc
  Přidáno: 9.6.2016 19:12

  Dobrý den,    moc rád bych pomohl lidem, kteří mají s hraním problém, nebo jejich blízkým, kteří kvůli závislosti trpí. Tématem gamblerství se zabývám a sám mám v okolí lidi, které závislost postihla. Pokud se chcete svěřit, potřebujete vyslechnutí a podporu ve snahách změnit situaci k lepšímu, napište na (odstraněno administrátorem).  Odpovím každému, můj cíl je ve volném čase pomoci všem, které závislost ničí. Všem moc držím palce, první krok je chtít, ze dna se pak dá odrazit, i když se zdá neuvěřitelně hluboké. 

  add Reagovat
 • Lemog
  Anonymní
  Přidáno: 13.6.2016 21:01

  Dobry den,

   

  zajimalo by me, jakym zpusobem zakladatel tohoto tematu chce pomahat.

  Bylo by seriozni se v kratkosti predstavit, jinak ve me prispevek budi pochybnosti, kdo vlaste nabizi sve sluzby a jake? Pokud nekdo potrebuje odboprnou pomoc, muze navstivit odbornika na problematiku gamblerstvi, jako treba nabizite vy, provozovatele tohoto webu.

  Takze, budu ti tykat, jsi predpokladam taky gambler jako ja, povidej, co, kde, jak a za kolik nabizis?

  Budu doufat, ze svoji pomoc myslis uprimne ale v tom pripade to chce trochu priblizit pripadnym zajemcum o tve sluzby, nebo snad chces z chudaku nemocnych gambleru udelat jeste vetsi zebraky?

   

  Dekuji za odpoved

   

  Lemog

   

  add Reagovat
 • gambling gambling
  Moderátor
  Přidáno: 13.6.2016 15:00

  Dobrý den,

  vážíme si každé snahy pomoci lidem se závislostí. Vaše nabídka soukromého kontaktu není první, která se zde v diskusi objevuje, proto si dovolíme zopakovat, co zde již zaznělo.

  Za celý tým můžu říct, že bychom si přáli, aby bylo každému z vás, kteří do diskuze přispíváte, nabídnuto to nejlepší. Z hlediska principu fungování tohoto webu se šance na takovou pomoc zmenšuje, když se diskuze zredukuje na neveřejný dialog, do kterého nemůžeme vstoupit nebo na něj nějak zareagovat.

  Vaše veřejná aktivita zde by mohla být pro mnohé hráče/abstinenty to, co právě potřebují. Navíc, když se jedná o vzájemné sdílení. Naší filosofií je, že veřejné sdílení na zdejším webu může oslovit a inspirovat širší okruh osob ve srovnání s dialogem dvou lidi. Ačkoliv i ten zde probíhá, a současně je přístupný i jiným. Veřejná diskuze je v protikladu s tím, co nabízíte, i když věříme tomu, že to myslíte dobře a Vaším úmyslem je ryzí pomoc.

  Po zvážení jsme část příspěvku s kontaktem na Vás odstranili, protože není v souladu s provozním řádem webu. Propagujeme zde pouze kontakty na instituce případně na doporučené osoby věnující se závislostem. A tedy není možné ponechat zde kontakt na Vás jako veřejný. Doufáme, že pochopíte naše pohnutky a důvody, které jsme se snažili vysvětlit ve výše napsaném textu. A také doufáme, že odstranění kontaktu Vás neodradí od toho, co je Vaším záměrem – pomoc, podpora.

  Přejeme, ať se Vám daří vymanit se z pout závislosti a budeme upřímně rádi, když nás i nadále poctíte svými příspěvky v diskuzi.

   

  Tým Centra komplexní péče ve Zlínském kraji

  add Reagovat