nevím jak dál s manželem

 • Autor Zpráva
 • kachna
  Přidáno: 19.4.2016 20:52

  Ani nevím kdy to začalo,ale vše se provalilo cca před věma roky,když už chodily upomínky za vše.Manžel se k tomu nechtěl postavit musela jsem zasáhnout já a máme insolvenci dluhy se vyšplhaly asi na milion 500 tis.dělala hypotéka. Skončily jsme se třemi děti u rodičů ve dvou místnostech. Myslela jsem ,že už si dá pokoj kdepak teď naposledy je to celá výplata a můj rodičák s přídavkami na děti.Já už nevím jak dál,musí se jít léčit je to jediná možnost.Našla jsem tady nějaké doktory s Ústeckého kraje tak tam zavolám a uvidím co řeknou.

  add Reagovat
 • TC v OLK
  Moderátor
  Přidáno: 20.4.2016 11:55

  poradenství pro blízké

  Dobrý den,

  děkujeme za příspěvek a otevřenost. Být blízkým někoho, kdo hraje, může být velmi náročné. Proto si říkám, že nemusíte čekat na to, až Váš manžel vyhledá sám pomoc, ale i Vy sama máte právo zajít si s někým pohovořit o tom, jaké to je být blízkým hrajícího člověka a co můžete udělat Vy ve vaší situaci i pro sebe sama, aby pro Vás aktuální stav byl snesitelnější.

  Kontakty na pracoviště v Ústeckém kraji můžete najít na tomto webu v záložce "Kam dál". Je možné zavolat například na vybrané pracoviště a tam se poptat, jaké možnosti jsou va Vašem kraji právě pro osoby blízké hráčů. Pokud by žádné nebyly, můžete kontaktovat psychologa nebo psychoterapeuta, se kterými je možné situaci detailněji probrat, popovídat si s někým v bezpečném prostředí a tak trochu ulevit sama sobě. Kontakty je možné nalézt např. na stránkách znamylekar.cz.

  Přejeme Vám, aby se Vaše situace brzy zlepšila a Vy jste se cítila lépe.

  Tým Terapeutického centra v Olomouckém kraji

  add Reagovat
 • Lemog
  Anonymní
  Přidáno: 20.4.2016 10:18

  Ahoj,

  No, nevim co vis o gamblerstvi, je to jedna z nejtezsich zavislosti, ani leceni nemusi pomoci, zalezi na pristupu pacienta ke sve nemoci.

  Mas jeste jednu moznost - vzit deti a utikat od gamblera jak jen rychle to pujde, pravdepodobne vubec netusis, ceho vseho je gambler schopen.

  PPokud se pujde lecit pouze proto, ze tchces ty, priprav se, ze  mu lecba nepomuze a stahne te sebou do gamblerskeho pekla. 

  Velmi jednoduse zjistis, jestli to mysli vazne,rekni mu aby prisel i s tebou na diskuzi abstinujicich gambletu, kde muze ziskat od stejne postizenych ale uz se lecicich prvni informace. Pokud ma zajem se lecit, skoci po teto moznosti, pokud bude mit jakekoliv vymluvy, dela si z tebe srandu.

  Ocekavame te tedy na diskuzi, kde se nad schazi nekolik abstinujicich gambleru, je to na webu doktorka.cz/gamblerstvi

   

  Tak hodne sily ve tvem boji

  add Reagovat