sázení přes internet

 • Autor Zpráva
 • Dr Jekyl and Mr.Hyde
  Přidáno: 6.9.2015 19:23

  Zdravím všechny borce a borkyně, co chtějí s tímto nešvarem skončit. Musím říci, že i já jsem tomuto podlehl tomuto druhu "zábavy". Bohužel po ztracených cca 25tis jsem tomu dal vale. Jak jsem četl zde v příspěcích, symptomy hraní mají snad všichní stejné, proto je zde jmenovat nemá cenu. Od doby, kdy jsem se na to vykašlal se cítím naprosto v poho, nemusím myslet zda vyjdu s penězi a hlavně nevěnuji se internetu jak p..čus, ale manželce.... a to je pro mě  nr1. Přesvědčuji se o svém správném rozhodnutí nehrát denodenně, kdy samozřejmě jako sporávný sporťák sleduji po očku výsledky růz. sportů. Naposledy včera.... můžu uvést 2 příklady, proč je sázení přes net zrádné. Doma hráli Švýcarsko v kvaldě se Slovinci a ještě v 80min prohrávalo 2:0. Kdo by si z vás v tu chvíli vsadil na Švýcarsko? Asi nikdo resp. naopak, kdo z vás by věřil tomu, že Slovinci ten zápas ztratí. Přesto se tak stalo....projeli to Slovinci 3:2. Kolikrát jsem viděl tikety za 10-20tis a víc, kdy borci právě sází při kurzu třeba 1,2, kdy už se zdá, že ten či onen celek to zvládne a vyhraje. Bohužel tomu tak není. Nebo např. včerejší tenis na US Open, kdy B.Strýcová nedokázala zvítězit v rohodujícím třetím setu ani za stavu, kdy vedla 5:1!!!!.

  Dnes už vím a díky mé blbosti, že je to velmi nebepečný druh zábavy, který nemá vůbec nic společného s vědomostmi či znalosti daného sportu. Další nebezpečností je rovněž neomezené dobíjení kreditu přes mobil. Naopak (alespoň u mě), nebavilo mě neustále posílat peníze k výběru. Měl jsem kolikrát pěkné peníze na účtu, jenže místo výběru a jak se říká škrábání se opět vzhůru jsem vše projel a nic poholnějšího jsem neznal, než si dobít svůj účet přes mobil.

  Fandím všem, kdo s tímto plebsem skončí. Letos jsem byl na dovčí ve Svýcarsku a neváhal jsem si koupit drahou zmrzku či kafé (4Fr..cca100kč) A víte co jsem si řekl? Když jsem byl schopný projebat kilo během třeba minuty, tak proč si nedopřát drahou zmrzku či kafé. Je si třeba uvědomit, že nikdo sázením nezbohatne a na to aby člověk proseděl u mobilu nebo internetu jsme tady opravdu krátce

  S pozdravem Dr.Jekyl a Mr.Hyde

   

  add Reagovat