Přidání příspěvku

Reakce na: Těžký gambler

Autor: Lemog

Ahoj všem, dnes 59. den bez gamblu a cigaret.

Tragiku, zdravím . Pisu, ze odmitam hospitalizaci v Pl (zatím).....to bude ta posledni moznost, nechat se zavrit a odstrihnout od bezneho zivota. A ze jsem gambler i dál? No samozrejme!!! az do smrti budu gambler - jen je na me , jestli budu aktivni nebo abstinujici gambler...pro tuto chvili jsem si vybral druhou moznost , tzn. chci byt abstinujici gambler. 

Take jsem ve svem prispevku zminil, ze svou samolecbu budu prokladat alternativnimi moznostmi lecby, mezi ktere patri i navsteva AG - toto ovsem neni prioritou ale snad jen nekdy treba - v soucasne chvili necitim navstevu AG jako neodkladne nutnou.

Pred dvemi mesici jsem si durazne "promluvil se svou zavislosti". ...dále bude označena jako "Z". Rekl jsem "Z", ze jsem srozumen s tim, ze budeme spolu travit veskery cas az do konce zivota. Ze ji prijimam takovou jaka je, ze se na ni nezlobim za to co mi provedla ale ze ja ji ublizovat nebudu, jen si "Z" musi zvyknout na to , ze JA jsem "vudce smecky" a ze kdyz uz tedy spolu musime zit, bude jen a jen po mem  a uz nikdy ji neumoznim, aby ona ovladala me ale svuj zivot i v protomnosti "Z" si budu zit tak jak ja uznam za vhodne a rozhodne za vhodne nepovazuji gambling. Tak jsme si to vyjasnili a zatim to funguje. Mám stanovena opravdu prisna pravidla, vim jak je "Z" zakerna a vim, ze prijde chvile, kdy neocekavane a brutalne zautoci. Mam pripraveny alternativy pro dolecovani, chci docilit toho, ze "Z" presunu v mozku nekam dozadu do karanteny a tam si v klidu muze dozit a vsichni budeme spokojeni.

Nijak nezlehcuji ucinnost hospitalizace v PL, je spousta gambleru, kterym to pomohlo, cilem meho pusobeni tady je vymenovat si zkusenosti, rad si poslechnu jak to v pl probiha, jake rady dostane gambler do zivota, ja jsem v tuto chvili zvolil samolecbu a verim si.

Ja ziji sam se psem, v soucasne chvili mam pritelkyni, bydlime kazdy zvlast, o me zavislosti nevi. Jak to mate vy ostatní? Jste na tom podobne nebo mate rodiny a vedi nebo nevedi o tom?

Lemog

(max. 200 znaků)

(min. 10 znaků, max. 10000 znaků)

(max. 100 znaků)

(např: info@domena.cz, max. 50 znaků)

Při reakci na můj příspěvek odeslat upozornění na zadaný e-mail

captcha

(Opište červené znaky)